Досягнення і перемоги:

Результативність участі
ХПШ №171 у заходах по роботі з обдарованими учнями
у І семестрі 2023/2024 н.р.

Рівень Назва Учасники Результат
1 Міжнародний Європейський тиждень спорту Мирович О.В., вчитель фізичной культури, Макаренко Акім, 1-А Поярков Артем, 4-Б Клещевнікова Єва, 4-А Савчук Ілля, 4-Б Олейнікова Вероніка, 4-Б Григоров Костянтин, 4-А Ярошенко Платон, 4-А загальношкільне відео Публікації відеороликів на фейсбук, участь учнів у спортивному марафоні, 23.09.2023
2 Всеукраїнський Конкурс з української мови ім. Петра Яцика Іванішин Марк, 4-А клас ІІ місце
Натевська Анна учасник
3 Міжнародний Конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2023» 14 учнів 14 учнів отримали дипломи за відмінний та добрий результат
4 Міжнародний Конкурс з математики «Кенгуру» 30 учнів 11 учнів отримали дипломи за високий рівень, 11 учнів отримали дипломи за добрий результат і 8 учнів отримали сертифікати учасників
5 Всеукраїнський Дистанційний багатожанровий конкурс «Мій мистецький всесвіт» Поярков Артем, 4-Б клас, І місце в номінації «Образотворче мистецтво»
Ярошенко Платон, 3-А клас І місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»
6 Всеукраїнський участь у різдвяному конкурсі "Зимові свята і традиції нашого народу" 1-А клас Дипломи І ступеня отримали: Щупко Гліб, Якименко Микита, Гнучих Захар, Шевченко Софія, Гапоненко Єлизавета, Макаренко Акім, Олійник Владислава, Любива Каміла. Дипломи ІІ ступеня отримали - Зятько Дмитро, Миронюк Аріна, Поцекулов Данііл. Диплом ІІІ ступеня отримав Чепурний Дмитро 2-А клас Дипломи І ступеня отримали: Попова Софія, Нестеренко Мілана, Кожедуб Артем, Михайленко Кирил, Єрьоменко Марк, Фомін Роман, Міщенко Кіра, Вегера Марія. Диплоп ІІ ступеня отримав Куст Марк. Диплом ІІІ ступеня отримала Малихіна Софія Дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів
7 Всеукраїнський Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Учні 4-А класу Отримали дипломи «Юний джура»
8 Міжнародний Багатожанровий двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Star fest” Учениця 3-А класу ХПШ #171 Вінніченко Карина Диплом лауреата І премії
9 Всеукраїнський Конкурс фото та відео робіт національного проекту «Безпечна країна» Маковецька А.С., Старченко О.Є,. Жданова О.Ф., Оробченко Т.Ю,. Гриценко В.О. 10 учнів отримали сертифікати за активну участь
10 Всеукраїнський Конкурс «Активні парки для всіх» Мирович О.В., вчитель фізичної культури, Поярков Артем, 4-Б клас, Нагорний Артем, 4-А клас, Савчук Ілля, 4-Б, Нестеренко Мілана, 2-А Дорохова Олександра, 4-Б Попова Софія, 2-А Ермакова Софія, 4-Б колектив школи Відеоролики учасників на фейсбук протягом листопада 2023
11 Всеукраїнський Конкурс «Код нації» Кормілець Поліна, 3-А клас диплом учасника
Зіновкіна Катерина, 3-Б клас, диплом ІІ місце
колектив школи диплом учасника
12 Всеукраїнський Конкурс есе «Війна за СВІЙ шлях» Кожедуб Артем, 2-А клас, Назаренко Ярослав, 3-А клас, Лисенко Денис, 3-В клас, Шанаурова Маргарита, 2-А клас, Поярков Артем, 4-Б клас, Ярошенко Кіра, 2-Б клас Шанаурова Маргарита, Поярков Артем, Ярошенко Кіра – учасники обласного туру
13 Всеукраїнський Творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» Бобб Ангеліна, 1-Б клас, Халєпіна Уляна, 1-Б клас, Мазепа Максим, 2-Б клас, Ложнікова Дар`я, 3-А клас, Краснікова Олександра, 4-Б клас Учні взяли участь в творчих публікаціях на підтримку дітей з особливими потребами (фейсбук)
14 Всеукраїнський Заочний конкурс робіт фотоаматорів «Моя країна – Україна» Єрмакова Софія, 4-Б Лиходій Захар, 4-Б Душко Анастасія, 4-Б Журавльова Ніка, 4-Б Лабунський Кирил, 4-Б Поярков Артем, 4-Б Савчук Ілля, 4-Б Мізин Олексій, 2-Б Тупікін Олег, 2-Б Герасименко Владислав,2Б Дойнікова Дар`я, 2-Б Кузенков Михайло, 2-Б Мазепа Максим. 2-Б Фесенко Дарина, 2-Б Диплом за І місце в обласному етапі отримала Ісаєва Маргарита, 1-А. Диплом за ІІ місце в обласному етапі отримала Журавльова Ніка, 4-Б
15 Всеукраїнський Конкурс Новорічна композиція» «Чарівна зимова казка» робота гуртка образотворчого мистецтва учасниками конкурсу стали учні 3-А класу
16 Всеукраїнський Виставка-конкурс «Український сувенір» Журавльова Ніка, 4-Б клас, Поярков Артем, 4-Б клас подяки за участь
17 Всеукраїнський Тиждень безпечного руху Тема роботи «Катайся безпечно» Макаренко Акім, 1-А клас Публікація навчального відеоролика на фейсбуці
18 Всеукраїнський Учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» «Фарбований лис» Вакуленко Таїсія, 2-Б клас «Лис Микита» робота гуртка образотворчого мистецтва результати очікуються
19 Обласний Онлайн вікторина до Дня Захисників та Захисниць України «На захисті України» Коломієць Назар, Іванішин Марк, Коломієць Назар, Сулімов Анатолій, Нагорний Артем учні 4-А класу Учні отримали сертифікати за активну участь
20 Районний Онлайн конкурс малюнків «Безпечні осінні канікули» 5 малюнків Подяка асоціації ДЮГО «Однодумці» Департаменту безпеки та здорового способу життя
21 Обласний Онлайн конкурс лепбуків «Безпечні зимові канікули» Учні 4-А та 4-Б класів Результат очікується
22 Міжнародний Акція «16 днів без насильства» Учасники – всі учні школи На фейсбуці школи опубліковано 4 пости
23 Міжнародний Проєкт “Flowers4School” Учні 1-4 класів Колектив отримав коробку цибулин голандських квітів.
24 Всеукраїнський Марафон менторів із платіжної безпеки Маковецька А.С. Жданова О.Ф. вчителі школи Сертифікат знавця платіжної безпеки отримала Макаренко Р., 4-Б
25 Всеукраїнський Національний тиждень читання учні 1-4-х класів На фейсбуці виставлено публікації проведення заходів 09.12.2023
26 Всеукраїнський Марафон з української мови учні 3-4 класів: Дипломи переможців за І місце отримали: Кормілець Поліна 3-А клас, Шевченко Гліб 3-А клас, Савчук Ілля 4-Б клас, Олейнікова Вероніка 4-Б, Бардінов Іван 4-Б клас. Дипломи переможців за ІІІ місце отримали: Бутко Ілля 3-А клас, Дорохова Олександра 4-Б, Поярков Артем 4-Б клас. Сертифікати за активну участь отримали: Кузнєцова Олександра 3-В Рудь Кіріл 3-А клас, Назаренко Ярослав 3-А клас, Ярошенко Платон 3-А клас, Вінніченко Карина 3-А клас, Душко Анастасія 4-Б клас, Крикунов Кирил 4-А клас, Мартиненко Денис 4-Б клас, Коваль Євгеній 4-А клас, Пальоха Михайло 4-А клас, Коломієць Назар 4-А клас, Григоров Костянтин 4-А клас 5 дипломів за І місце, 3 дипломи за ІІІ місце, 12 сертифікатів за активну участь.
27 Всеукраїнський Всеукраїнський День Добрих Справ «Щедрий вівторок» учні 1-4 класів Публікація заходів на фейсбуці 28.11.2023
28 Всеукраїнський Тиждень доброчесності учні 3-4 класів Публікація на фейсбуці
29 Всеукраїнський Інтернет-олімпіада з англійської мови учні 2-4 класів дипломи І ступеня - 12 учнів, диплом ІІ ступеня – 4 учні, диплом ІІІ ступеня – 1 учень сертифікат учасник – 5 учнів
30 Всеукраїнський Проєкт «Школа миру» учні 1-4 класів щомісячний звіт, отримано Диплом за участь в проєкті
31 Всеукраїнський Освітньому проєкті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", Олейнікова Вероніка, 4-Б Олейнікова Вероніка, 4-Б, диплом І місце та приз
32 Міський Акція «Калейдоскоп ідей» Поярков Артем, 4-Б клас, Токар Влада, 4-А клас, Гончаренко Кароліна, 1-Б клас, Ярошенко Платон, 3-А клас Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 8 робіт подяка за участь
33 Міський Акція «Герої сучасності» Пожидаєв Микита,3-А Леонова Дарина, 2-Б Давидова Вероніка, 2-Б Шанаурова Маргарита, 2-Б Олійник Владислава, 1-А Попова Софія, 2-А Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 6 робіт подяка за участь
34 Міський Освітня акція «На варті ментального здоров`я» Нестеренко Мілана, 2-А клас Давидова Вероніка, 2-Б клас Васюта Валерія 3-А клас Поярков Артем. 4-Б клас Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 8 робіт подяка за участь
35 Міський Марафон «Присвята рідному місту» Гончаренко Кароліна, 1-Б Штань Олександр, 4-Б Савчук Ілля, 4-Б Олейнікова Вероніка, 4-Б Натевська Ганна, 3-Б Кожедуб Артем, 2-А Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 5 робіт подяка за участь

Протягом навчального року молодші школярі брали активну участь в різноманітних конкурсах. Це тематичні конкурси малюнків, навчальні конкурси, олімпіади, турніри, різні свята, які проводилися в школі.

Результативність участі учнів ХПШ№ 171 у конкурсах та олімпіадах у 2022/2023 навчальному році наступна:

Рівень заходу

Назва, номінація

Переможці

(ПІ, клас)

Кількість учасників

Посилання

(сайт організатора конкурсів, ЗЗСО, ФБ)

1.

Всеукраїнський проєкт

"Майбутнє України - талановиті діти"

представлено та надруковано у збірці "Майбутнє України - талановиті діти". Учні отримали почесні відзнаки, кубки та книжки

Досягнення обдарованих дітей: Григорова Костянтина, Чикатило Марії, Сребняк Анастасії, Стадник Асії, Удовікової Поліни, Крикунова Кирила

6

ВЦ "Перлина"

2.

Всеукраїнський

Конкурс з української мови імені Петра Яцика

3-А клас Іванішин Марк, ІІ місце

4-Г клас

Гладкова Дар`я,

ІІІ місце

2

3.

Всеукраїнський

ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс майстрів та художників «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА"

Диплом за І місце отримав Савчук Ілля, 3-Б у номінації «Живопис»

1

4.

Міжнародний

участь

у двотуровому багатожанровому фестивалі "Сяйво Хортиці" у номінації «Авторська творчість – прозаїчні твори»

Олейнікова Вероніка, 3-Б, отримала Диплом І ступеня

1

5.

Всеукраїнський

Проєкт «Екомішечок з патріотичною символікою»

8

6.

Всеукраїнський

Проєкт «Екологічна поробка своїми руками»

6

7.

Міжнародний

Конкурс малюнку та декоративно-прикладної творчості «Зимові візерунки», Поробка «Зимова хатинка», від 01.12.2022

Кормілець Поліна Михайлівна, 2-А
1 місце

1

8.

Всеукраїнський

Творчий конкурс «До Дня Українського Козацтва», номінація «Образотворче мистецтво», назва роботи – «Наша дума, наша пісня, не вмре не загине», 2022 р.

Кормілець Поліна Михайлівна, 2-А
1 місце

1

9.

Районний

Дистанційний фестиваль мистецтв «Шлях до зірок-2023», номінація «Інструментальне мистецтво», 2023 р.

Вінніченко Карина Сергіївна, 2-А
переможець

1

10.

Всеукраїнський

ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

І місце – Поярков Артем, 3-Б

ІІ місце – Мартиненко Денис, 3-Б

ІІ місце – Олейнікова Вероніка, 3-Б

15

11.

Всеукраїнський

Дистанційний конкурс «Харківські зорі. Зима 2023», номінація «Інструменталісти (профі,флейта)», 25 лютого 2023 р.

Вінніченко Карина Сергіївна, 2-А
1 місце

1

12.

Міжнародний

І Міжнародний фестиваль-конкурс «Music spring», номінація «Інструментальне мистецтво», 1 травня 2023 р.

Вінніченко Карина Сергіївна,

2-А

Лауреат 1 премії

1

13.

Міський

Подяка від Командира військової частини А7383 полковника Р.Грищенка за допомогу захисникам України, листопад 2022 р.

Орищенко Карина Андріївна, 2-А

1

14.

Всеукраїнський

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Осінь-2022», українська мова 2 клас, 21 лютого 2023 р.

Сухарєва Вікторія Сергіївна
2 місце

1

15.

Районний

Дистанційний фестиваль мистецтв «Шлях до зірок-2023»,

Бурлаченко В.,

4-Б

переможець

1

16.

Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям»

Рівень: міський

«Відеовітання» «Колажі»

«Відеовітання від школи»

10 учнів 1-А класу

12 учнів 3-Б класу

15 вчителів школи

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

17.

Акція «Героям сучасності»

Рівень: міський

«Долоньки побажань нашим захисникам»

Волонтерська діяльність

Відеовітання

100 учнів 1-4-х класів

батьки учня 2-В класу Петрова Андрія, батьки учнів 3-Б класу Журавльової Ніки та Ільїнського Владислава

Учень 3-Б класу Поярков Артем

ФБ, сайт школи

телеграм канал «Харків надихає»

18.

Конкурс есе «Війна за свій шлях»

Рівень: обласний

есе

переможці учень 2-Б класу Романенко Павло, учениця 3-А класу Клейменова Алеся, учениця

3-Б класу Олейнікова Вероніка, лауреат учень 3-А класу Григоров Костянтин

4 учні

ФБ

19.

Конкурс «Безпечна країна»

Рівень: Всеукраїнський

Молодь за безпеку дорожнього руху

колективна робота 3-А класу

ФБ, сайт школи

20.

Конкурс фото-та відеопроєктів «Врятувати від забуття»

Рівень: Всеукраїнський

відеопроєкт

колективна робота учнів 3-А та 3-Б класів

ФБ, сайт школи

21.

Миротворча акція

«Якщо кожен допоможе – Україна переможе»

Рівень: міжрайонний

волонтерська акція

педагоги, учні та батьки школи

ФБ, сайт школи

22.

Всеукраїнський конкурс «Збережемо грунти рідної України»

малюнок

3 учні

ФБ, сайт школи

23.

Міський челендж лайфхаків

«Як зацікавити сучасних школярів навчанням»

6 вчителів

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

24.

Обласна акція

«Новорічні привітання на передову»

виготовлення листівки

30 учнів школи

ФБ, сайт школи

25.

Про проведення вшанування пам’яті жертв Голодомору

Класні години «Незабудки пам'яті» акція «Свічка пам'яті»

200 учнів

ФБ, сайт школи

26.

Марафон «Г.С.Сковорода крізь призму сучасності»

відео

5 вчителів

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

27.

Доброчинний проект «Щасливі соняхи»

волонтерська акція

учні 1-4 класів

ФБ, сайт школи

28.

Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв «Новорічні вітання на передову»

виготовлення листівки

30 учнів школи

ФБ, сайт школи

29.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Я у безпеці з МВС»

малюнки

14 учнів

ФБ, сайт школи

30.

Всеукраїнський конкурс творчих проектів «Код нації. Українська Сніжниця»

«Майстерна України»

переможець

Максименко В.М.

1 вчитель

ФБ, сайт школи

31.

Міська Акція «Сімейні цінності»

фото відео

20 учнів

ФБ, сайт школи

32.

Благодійна акція «Від серця – до серця. Діти Харкова – дітям Ізюму»

акція – зібрані солодощі

учні школи

ФБ, сайт школи

33.

Міський челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила»

фото відео колажі

50 учнів

ФБ, сайт школи

34.

Обласна харитативна акція «Яким я бачу майбутнє України після перемоги»

малюнки

7 учнів

ФБ, сайт школи

35.

Районні заходи до Дня Соборності

фото відео колажі,

участь в челенджі

50 учнів

ФБ, сайт школи

36.

Районні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

уроки пам’яті, години спілкування бесіди, публікації

учні 1-4-х класів

ФБ, сайт школи

37.

Міський марафон добра «Добро починається з тебе»

фото колажі

учні 1-4-х класів

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

38.

Міський челендж «Харків інтелектуальний»

участь в челенджі

6 вчителів

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

39.

Міський марафон «Книги, що надихають»

«Книга в подарунок» «Книга, що мене мотивує»

учні школи

5 учнів

ФБ, сайт школи

телеграм-канал «Харків надихає»

40.

Районний конкурс «Безпечні весняні канікули»

створення лепбуків

подяки

учениці 4-Б класу

Бурлаченко Вероніка Островерх Валерія

учениця 4-В класу

Ключник Єсенія

3 учня

ФБ, сайт школи

41.

Марафон «Від серця до серця»

пасхи, оберіги, вітальні листівки, публікації

учні та їх батьки

телеграм-канал «Харків надихає»

42.

ХVI Всеукраїнський конкурс «Мої права»

малюнки

7 учнів

ФБ, сайт школи

43.

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

учні 1-4-х класів

ФБ, сайт школи

44.

Міський конкурс дитячого малюнку «Світ, у якому я хочу жити»

малюнки

учні 1-4-х класів

45.

Міський конкурс на створення образу-дизайну для серії марок, присвяченої українським миротворцям ООН

малюнки

учні 1-4-х класів

Вчителі нашої школи також постійно рухаються вперед за своїми учнями. Девіз наших педагогів "Завжди тільки вперед! Рухаємося в ногу з часом! Вчитися і вдосконалюватися ніколи не буває запізно!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Маковецька А.С., вчителі початкових класів Оробченко Т.Ю., Жданова О.Ф. посіли ІІІ місце у Фестивалі добрих практик освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у номінації «Початкова освіта» та продемонстрували свої професійні напрацювання з тем: «Комікс – сучасний метод освіти», «Форми роботи на уроках під час дистанційного навчання», «Ігрові технології – провідний вид діяльності у початковій школі». Заступник директора з навчально-виховної роботи Старченко О.Є.отримала почесну грамоту Департаменту освіти Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління. Вчитель 4-Б класу, Жданова О.Ф. посіла І місце у Міжнародному творчому конкурсі «Місто Майстрів» у номінації «Рукоділля» (робота бісером). Керівник гуртка образотворчого мистецтва, Максименко В.М., взяла участь у Міжнародному творчому конкурсі «Місто Майстрів» та посіла І місце у номінації «Рукоділля» (аплікація), а також І місце у Міжнародному конкурсі рідної мови «Багатонаціональний світ» у номінації живопис, тема роботи «Козак Мамай», має 4 нагороди. Педагог-організатор, Швець О.В., взяла участь у Міжнародному творчому конкурсі «Місто Майстрів» та посіла І місце у номінації «Краще святкове оформлення школи. Новорічна школа.» Вчитель фізичної культури, Мирович Олександр Володимирович, став лауреатом у районному етапі Міського конкурсу «Молода людина року 2023» у номінації «Фізична культура і спорт», здобув медаль «За спортивні досягнення» Громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна» та був включений до Реєстру нагороджених медаллю «За спортивні досягнення» з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Вчителі, які досягли високих результатів й отримали призові місця, грамоти за педагогічну діяльність: Жданова О.Ф., Оробченко Т.Ю., Максименко В.М., Швець О.В., Маковецька А.С., Старченко О.Є. Вчителі, які підготували учнів, що мали призові місця, перемоги з конкурсів: Чиркіна К.Є., Маковецька А.С., Оробченко Т.Ю., Мацко Т.О., Старченко О.Є., Жданова О.Ф.

Вчитель фізичної культури, Мирович Олександр Володимирович, отримав Медаль «За спортивні досягнення» Громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна» та був включений до Реєстру нагороджених медаллю «За спортивні досягнення» (2021 рік). Також, вчитель фізичної культури, Мирович О.В., отримав Диплом за ІІІ місце на Чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушенням зору, Національного комітету спорту інвалідів України у 2021 році та Диплом за І місце на Чемпіонаті області з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, 2021.



Заступник директора з навчально-виховної роботи Маковецька А.С. взяла участь у Міжнародній практиці та пройшла стажування: Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. In the international skills development (the webinar) on the theme: «Selection, preparation and publication of scientific articles in scientific journals that are indexed in Scopus and Web of Science databases». 12-19 July, 2021. Certificate about the international skills development ES № 6994/2021. 19.07.2021. 1,5 ECTS credits (45 hours): including 12 hours of lectures, 20 hours of practical sessions and 13 hours of self – study.

Маковецька А.С. взяла участь у науковій публікації Всеукраїнського журналу EDUCATION AND PEDAGOGICAL SCIENCES. ОСВІТА ТА ПЕДАГОГІЧНА НАУКА № 2 (177), 2021 http://eps.luguniv.edu.ua/index.php/eps Публікація «Взаємодія школи та сімꞌї у навчанні та вихованні гіперактивних учнів закладів освіти".

Також є співавтором написання наукової статті у Міжнародному виданніWeb of Science AD ALTA: JOURNAL OF INTERDISC IPLINARY RESEARCH

«THE MODERN PRACTICES OF USING INFORMATION TECHNOLOGY IN ELEMENTARY EDUCATION», листопад 2021 р.

http://www.magnanimitas.cz/11-02-xxiv

http://www.magnanimitas.cz/ADALTA/110224/PDF/110224.pdf (с.11)

ON TECHNOLOGY IN ELEMENTARY EDUCATION», листопад 2021 р.

http://www.magnanimitas.cz/11-02-xxiv

http://www.magnanimitas.cz/ADALTA/110224/PDF/110224.pdf (с.11)
Кiлькiсть переглядiв: 1012

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.