Досягнення і перемоги:
Результативність участі
ХПШ №171 у заходах по роботі з обдарованими учнями
у І семестрі 2023/2024 н.р.
№ | Рівень | Назва | Учасники | Результат |
1 | Міжнародний | Європейський тиждень спорту | Мирович О.В., вчитель фізичной культури, Макаренко Акім, 1-А Поярков Артем, 4-Б Клещевнікова Єва, 4-А Савчук Ілля, 4-Б Олейнікова Вероніка, 4-Б Григоров Костянтин, 4-А Ярошенко Платон, 4-А загальношкільне відео | Публікації відеороликів на фейсбук, участь учнів у спортивному марафоні, 23.09.2023 |
2 | Всеукраїнський | Конкурс з української мови ім. Петра Яцика | Іванішин Марк, 4-А клас | ІІ місце |
Натевська Анна | учасник | |||
3 | Міжнародний | Конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2023» | 14 учнів | 14 учнів отримали дипломи за відмінний та добрий результат |
4 | Міжнародний | Конкурс з математики «Кенгуру» | 30 учнів | 11 учнів отримали дипломи за високий рівень, 11 учнів отримали дипломи за добрий результат і 8 учнів отримали сертифікати учасників |
5 | Всеукраїнський | Дистанційний багатожанровий конкурс «Мій мистецький всесвіт» | Поярков Артем, 4-Б клас, | І місце в номінації «Образотворче мистецтво» |
Ярошенко Платон, 3-А клас | І місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» | |||
6 | Всеукраїнський | участь у різдвяному конкурсі "Зимові свята і традиції нашого народу" | 1-А клас Дипломи І ступеня отримали: Щупко Гліб, Якименко Микита, Гнучих Захар, Шевченко Софія, Гапоненко Єлизавета, Макаренко Акім, Олійник Владислава, Любива Каміла. Дипломи ІІ ступеня отримали - Зятько Дмитро, Миронюк Аріна, Поцекулов Данііл. Диплом ІІІ ступеня отримав Чепурний Дмитро 2-А клас Дипломи І ступеня отримали: Попова Софія, Нестеренко Мілана, Кожедуб Артем, Михайленко Кирил, Єрьоменко Марк, Фомін Роман, Міщенко Кіра, Вегера Марія. Диплоп ІІ ступеня отримав Куст Марк. Диплом ІІІ ступеня отримала Малихіна Софія | Дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів |
7 | Всеукраїнський | Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») | Учні 4-А класу | Отримали дипломи «Юний джура» |
8 | Міжнародний | Багатожанровий двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Star fest” | Учениця 3-А класу ХПШ #171 Вінніченко Карина | Диплом лауреата І премії |
9 | Всеукраїнський | Конкурс фото та відео робіт національного проекту «Безпечна країна» | Маковецька А.С., Старченко О.Є,. Жданова О.Ф., Оробченко Т.Ю,. Гриценко В.О. | 10 учнів отримали сертифікати за активну участь |
10 | Всеукраїнський | Конкурс «Активні парки для всіх» | Мирович О.В., вчитель фізичної культури, Поярков Артем, 4-Б клас, Нагорний Артем, 4-А клас, Савчук Ілля, 4-Б, Нестеренко Мілана, 2-А Дорохова Олександра, 4-Б Попова Софія, 2-А Ермакова Софія, 4-Б колектив школи | Відеоролики учасників на фейсбук протягом листопада 2023 |
11 | Всеукраїнський | Конкурс «Код нації» | Кормілець Поліна, 3-А клас | диплом учасника |
Зіновкіна Катерина, 3-Б клас, | диплом ІІ місце | |||
колектив школи | диплом учасника | |||
12 | Всеукраїнський | Конкурс есе «Війна за СВІЙ шлях» | Кожедуб Артем, 2-А клас, Назаренко Ярослав, 3-А клас, Лисенко Денис, 3-В клас, Шанаурова Маргарита, 2-А клас, Поярков Артем, 4-Б клас, Ярошенко Кіра, 2-Б клас | Шанаурова Маргарита, Поярков Артем, Ярошенко Кіра – учасники обласного туру |
13 | Всеукраїнський | Творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» | Бобб Ангеліна, 1-Б клас, Халєпіна Уляна, 1-Б клас, Мазепа Максим, 2-Б клас, Ложнікова Дар`я, 3-А клас, Краснікова Олександра, 4-Б клас | Учні взяли участь в творчих публікаціях на підтримку дітей з особливими потребами (фейсбук) |
14 | Всеукраїнський | Заочний конкурс робіт фотоаматорів «Моя країна – Україна» | Єрмакова Софія, 4-Б Лиходій Захар, 4-Б Душко Анастасія, 4-Б Журавльова Ніка, 4-Б Лабунський Кирил, 4-Б Поярков Артем, 4-Б Савчук Ілля, 4-Б Мізин Олексій, 2-Б Тупікін Олег, 2-Б Герасименко Владислав,2Б Дойнікова Дар`я, 2-Б Кузенков Михайло, 2-Б Мазепа Максим. 2-Б Фесенко Дарина, 2-Б | Диплом за І місце в обласному етапі отримала Ісаєва Маргарита, 1-А. Диплом за ІІ місце в обласному етапі отримала Журавльова Ніка, 4-Б |
15 | Всеукраїнський | Конкурс Новорічна композиція» | «Чарівна зимова казка» робота гуртка образотворчого мистецтва | учасниками конкурсу стали учні 3-А класу |
16 | Всеукраїнський | Виставка-конкурс «Український сувенір» | Журавльова Ніка, 4-Б клас, Поярков Артем, 4-Б клас | подяки за участь |
17 | Всеукраїнський | Тиждень безпечного руху Тема роботи «Катайся безпечно» | Макаренко Акім, 1-А клас | Публікація навчального відеоролика на фейсбуці |
18 | Всеукраїнський | Учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» | «Фарбований лис» Вакуленко Таїсія, 2-Б клас «Лис Микита» робота гуртка образотворчого мистецтва | результати очікуються |
19 | Обласний | Онлайн вікторина до Дня Захисників та Захисниць України «На захисті України» | Коломієць Назар, Іванішин Марк, Коломієць Назар, Сулімов Анатолій, Нагорний Артем учні 4-А класу | Учні отримали сертифікати за активну участь |
20 | Районний | Онлайн конкурс малюнків «Безпечні осінні канікули» | 5 малюнків | Подяка асоціації ДЮГО «Однодумці» Департаменту безпеки та здорового способу життя |
21 | Обласний | Онлайн конкурс лепбуків «Безпечні зимові канікули» | Учні 4-А та 4-Б класів | Результат очікується |
22 | Міжнародний | Акція «16 днів без насильства» | Учасники – всі учні школи | На фейсбуці школи опубліковано 4 пости |
23 | Міжнародний | Проєкт “Flowers4School” | Учні 1-4 класів | Колектив отримав коробку цибулин голандських квітів. |
24 | Всеукраїнський | Марафон менторів із платіжної безпеки | Маковецька А.С. Жданова О.Ф. вчителі школи | Сертифікат знавця платіжної безпеки отримала Макаренко Р., 4-Б |
25 | Всеукраїнський | Національний тиждень читання | учні 1-4-х класів | На фейсбуці виставлено публікації проведення заходів 09.12.2023 |
26 | Всеукраїнський | Марафон з української мови | учні 3-4 класів: Дипломи переможців за І місце отримали: Кормілець Поліна 3-А клас, Шевченко Гліб 3-А клас, Савчук Ілля 4-Б клас, Олейнікова Вероніка 4-Б, Бардінов Іван 4-Б клас. Дипломи переможців за ІІІ місце отримали: Бутко Ілля 3-А клас, Дорохова Олександра 4-Б, Поярков Артем 4-Б клас. Сертифікати за активну участь отримали: Кузнєцова Олександра 3-В Рудь Кіріл 3-А клас, Назаренко Ярослав 3-А клас, Ярошенко Платон 3-А клас, Вінніченко Карина 3-А клас, Душко Анастасія 4-Б клас, Крикунов Кирил 4-А клас, Мартиненко Денис 4-Б клас, Коваль Євгеній 4-А клас, Пальоха Михайло 4-А клас, Коломієць Назар 4-А клас, Григоров Костянтин 4-А клас | 5 дипломів за І місце, 3 дипломи за ІІІ місце, 12 сертифікатів за активну участь. |
27 | Всеукраїнський | Всеукраїнський День Добрих Справ «Щедрий вівторок» | учні 1-4 класів | Публікація заходів на фейсбуці 28.11.2023 |
28 | Всеукраїнський | Тиждень доброчесності | учні 3-4 класів | Публікація на фейсбуці |
29 | Всеукраїнський | Інтернет-олімпіада з англійської мови | учні 2-4 класів | дипломи І ступеня - 12 учнів, диплом ІІ ступеня – 4 учні, диплом ІІІ ступеня – 1 учень сертифікат учасник – 5 учнів |
30 | Всеукраїнський | Проєкт «Школа миру» | учні 1-4 класів | щомісячний звіт, отримано Диплом за участь в проєкті |
31 | Всеукраїнський | Освітньому проєкті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", | Олейнікова Вероніка, 4-Б | Олейнікова Вероніка, 4-Б, диплом І місце та приз |
32 | Міський | Акція «Калейдоскоп ідей» | Поярков Артем, 4-Б клас, Токар Влада, 4-А клас, Гончаренко Кароліна, 1-Б клас, Ярошенко Платон, 3-А клас | Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 8 робіт подяка за участь |
33 | Міський | Акція «Герої сучасності» | Пожидаєв Микита,3-А Леонова Дарина, 2-Б Давидова Вероніка, 2-Б Шанаурова Маргарита, 2-Б Олійник Владислава, 1-А Попова Софія, 2-А | Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 6 робіт подяка за участь |
34 | Міський | Освітня акція «На варті ментального здоров`я» | Нестеренко Мілана, 2-А клас Давидова Вероніка, 2-Б клас Васюта Валерія 3-А клас Поярков Артем. 4-Б клас | Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 8 робіт подяка за участь |
35 | Міський | Марафон «Присвята рідному місту» | Гончаренко Кароліна, 1-Б Штань Олександр, 4-Б Савчук Ілля, 4-Б Олейнікова Вероніка, 4-Б Натевська Ганна, 3-Б Кожедуб Артем, 2-А | Виставлені на телеграм-каналі «Харків надихає» 5 робіт подяка за участь |
Протягом навчального року молодші школярі брали активну участь в різноманітних конкурсах. Це тематичні конкурси малюнків, навчальні конкурси, олімпіади, турніри, різні свята, які проводилися в школі.
Результативність участі учнів ХПШ№ 171 у конкурсах та олімпіадах у 2022/2023 навчальному році наступна:
№ | Рівень заходу | Назва, номінація | Переможці (ПІ, клас) | Кількість учасників | Посилання (сайт організатора конкурсів, ЗЗСО, ФБ) |
1. | Всеукраїнський проєкт | "Майбутнє України - талановиті діти" представлено та надруковано у збірці "Майбутнє України - талановиті діти". Учні отримали почесні відзнаки, кубки та книжки | Досягнення обдарованих дітей: Григорова Костянтина, Чикатило Марії, Сребняк Анастасії, Стадник Асії, Удовікової Поліни, Крикунова Кирила | 6 | ВЦ "Перлина" |
2. | Всеукраїнський | Конкурс з української мови імені Петра Яцика | 3-А клас Іванішин Марк, ІІ місце 4-Г клас Гладкова Дар`я, ІІІ місце | 2 | |
3. | Всеукраїнський | ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс майстрів та художників «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА" | Диплом за І місце отримав Савчук Ілля, 3-Б у номінації «Живопис» | 1 | |
4. | Міжнародний | участь у двотуровому багатожанровому фестивалі "Сяйво Хортиці" у номінації «Авторська творчість – прозаїчні твори» | Олейнікова Вероніка, 3-Б, отримала Диплом І ступеня | 1 | |
5. | Всеукраїнський | Проєкт «Екомішечок з патріотичною символікою» | 8 | ||
6. | Всеукраїнський | Проєкт «Екологічна поробка своїми руками» | 6 | ||
7. | Міжнародний | Конкурс малюнку та декоративно-прикладної творчості «Зимові візерунки», Поробка «Зимова хатинка», від 01.12.2022 | Кормілець Поліна Михайлівна, 2-А | 1 | |
8. | Всеукраїнський | Творчий конкурс «До Дня Українського Козацтва», номінація «Образотворче мистецтво», назва роботи – «Наша дума, наша пісня, не вмре не загине», 2022 р. | Кормілець Поліна Михайлівна, 2-А | 1 | |
9. | Районний | Дистанційний фестиваль мистецтв «Шлях до зірок-2023», номінація «Інструментальне мистецтво», 2023 р. | Вінніченко Карина Сергіївна, 2-А | 1 | |
10. | Всеукраїнський | ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови | І місце – Поярков Артем, 3-Б ІІ місце – Мартиненко Денис, 3-Б ІІ місце – Олейнікова Вероніка, 3-Б | 15 | |
11. | Всеукраїнський | Дистанційний конкурс «Харківські зорі. Зима 2023», номінація «Інструменталісти (профі,флейта)», 25 лютого 2023 р. | Вінніченко Карина Сергіївна, 2-А | 1 | |
12. | Міжнародний | І Міжнародний фестиваль-конкурс «Music spring», номінація «Інструментальне мистецтво», 1 травня 2023 р. | Вінніченко Карина Сергіївна, 2-А Лауреат 1 премії | 1 | |
13. | Міський | Подяка від Командира військової частини А7383 полковника Р.Грищенка за допомогу захисникам України, листопад 2022 р. | Орищенко Карина Андріївна, 2-А | 1 | |
14. | Всеукраїнський | Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Осінь-2022», українська мова 2 клас, 21 лютого 2023 р. | Сухарєва Вікторія Сергіївна | 1 | |
15. | Районний | Дистанційний фестиваль мистецтв «Шлях до зірок-2023», | Бурлаченко В., 4-Б переможець | 1 | |
16. | Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям» Рівень: міський | «Відеовітання» «Колажі» «Відеовітання від школи» | 10 учнів 1-А класу 12 учнів 3-Б класу 15 вчителів школи | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
17. | Акція «Героям сучасності» Рівень: міський | «Долоньки побажань нашим захисникам» Волонтерська діяльність Відеовітання | 100 учнів 1-4-х класів батьки учня 2-В класу Петрова Андрія, батьки учнів 3-Б класу Журавльової Ніки та Ільїнського Владислава Учень 3-Б класу Поярков Артем | ФБ, сайт школи телеграм канал «Харків надихає» | |
18. | Конкурс есе «Війна за свій шлях» Рівень: обласний | есе | переможці учень 2-Б класу Романенко Павло, учениця 3-А класу Клейменова Алеся, учениця 3-Б класу Олейнікова Вероніка, лауреат учень 3-А класу Григоров Костянтин | 4 учні | ФБ |
19. | Конкурс «Безпечна країна» Рівень: Всеукраїнський | Молодь за безпеку дорожнього руху | колективна робота 3-А класу | ФБ, сайт школи | |
20. | Конкурс фото-та відеопроєктів «Врятувати від забуття» Рівень: Всеукраїнський | відеопроєкт | колективна робота учнів 3-А та 3-Б класів | ФБ, сайт школи | |
21. | Миротворча акція «Якщо кожен допоможе – Україна переможе» Рівень: міжрайонний | волонтерська акція | педагоги, учні та батьки школи | ФБ, сайт школи | |
22. | Всеукраїнський конкурс «Збережемо грунти рідної України» | малюнок | 3 учні | ФБ, сайт школи | |
23. | Міський челендж лайфхаків | «Як зацікавити сучасних школярів навчанням» | 6 вчителів | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
24. | Обласна акція «Новорічні привітання на передову» | виготовлення листівки | 30 учнів школи | ФБ, сайт школи | |
25. | Про проведення вшанування пам’яті жертв Голодомору | Класні години «Незабудки пам'яті» акція «Свічка пам'яті» | 200 учнів | ФБ, сайт школи | |
26. | Марафон «Г.С.Сковорода крізь призму сучасності» | відео | 5 вчителів | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
27. | Доброчинний проект «Щасливі соняхи» | волонтерська акція | учні 1-4 класів | ФБ, сайт школи | |
28. | Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв «Новорічні вітання на передову» | виготовлення листівки | 30 учнів школи | ФБ, сайт школи | |
29. | Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Я у безпеці з МВС» | малюнки | 14 учнів | ФБ, сайт школи | |
30. | Всеукраїнський конкурс творчих проектів «Код нації. Українська Сніжниця» | «Майстерна України» | переможець Максименко В.М. | 1 вчитель | ФБ, сайт школи |
31. | Міська Акція «Сімейні цінності» | фото відео | 20 учнів | ФБ, сайт школи | |
32. | Благодійна акція «Від серця – до серця. Діти Харкова – дітям Ізюму» | акція – зібрані солодощі | учні школи | ФБ, сайт школи | |
33. | Міський челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила» | фото відео колажі | 50 учнів | ФБ, сайт школи | |
34. | Обласна харитативна акція «Яким я бачу майбутнє України після перемоги» | малюнки | 7 учнів | ФБ, сайт школи | |
35. | Районні заходи до Дня Соборності | фото відео колажі, участь в челенджі | 50 учнів | ФБ, сайт школи | |
36. | Районні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут | уроки пам’яті, години спілкування бесіди, публікації | учні 1-4-х класів | ФБ, сайт школи | |
37. | Міський марафон добра «Добро починається з тебе» | фото колажі | учні 1-4-х класів | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
38. | Міський челендж «Харків інтелектуальний» | участь в челенджі | 6 вчителів | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
39. | Міський марафон «Книги, що надихають» | «Книга в подарунок» «Книга, що мене мотивує» | учні школи 5 учнів | ФБ, сайт школи телеграм-канал «Харків надихає» | |
40. | Районний конкурс «Безпечні весняні канікули» | створення лепбуків | подяки учениці 4-Б класу Бурлаченко Вероніка Островерх Валерія учениця 4-В класу Ключник Єсенія | 3 учня | ФБ, сайт школи |
41. | Марафон «Від серця до серця» | пасхи, оберіги, вітальні листівки, публікації | учні та їх батьки | телеграм-канал «Харків надихає» | |
42. | ХVI Всеукраїнський конкурс «Мої права» | малюнки | 7 учнів | ФБ, сайт школи | |
43. | Всеукраїнський проєкт «Мішечок» | учні 1-4-х класів | ФБ, сайт школи | ||
44. | Міський конкурс дитячого малюнку «Світ, у якому я хочу жити» | малюнки | учні 1-4-х класів | ||
45. | Міський конкурс на створення образу-дизайну для серії марок, присвяченої українським миротворцям ООН | малюнки | учні 1-4-х класів |
Коментарi