СТОРІНКА 1-В КЛАСУ

/Files/images/gif/dekor181.gif

Маковецька Анастасія Сергіївна

/Files/images/IMG_1528=.jpg

Навчалася у педагогічному коледжі, у Харківському гуманітарно-педагогічному інституті, у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за спеціальністю початкова освіта. Присвоєно кваліфікацію викладача педагогіки і методики початкової освіти, керівника гуртка інформатики.

ПИШАЮСЯ ПРОФЕСІЄЮ СВОЄЮ, БО ДИТИНСТВО ПРОЖИВАЮ ЗНОВУ.

Щоб стати справжнім учителем, потрібно віддати дітям своє серце.

Поради батькам моїх учнів:

1.Вранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, не вживайте образливих слів.

2. Не підганяйте дитину, розрахувати час – це ваш обов’язок, якщо ж ви із цим не впорались – провини дитини в цьому немає.

3. Не посилайте дитину до школи без сніданку: у школі вона багато працює, витрачає сили.

4. Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів.

5. Забудьте фразу: « Що ти сьогодні отримав?». Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу запитань, дайте їй розслабитись.

6. Якщо дитина замкнулася, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді все сама розкаже.

7. Зауваження вчителя вислуховуйте не в присутності дитини. Вислухавши не влаштовуйте сварку. Говоріть із дитиною спокійно.

8. Після школи дитина повинна 2-3 години відпочити. Найоптимальніший час для виконання завдань з 15 до 17 години.

9. Не можна виконувати завдання без перерви. Через кожні 15-20 хв. треба відпочивати 10-15 хв.

10. Під час виконання завдань не стійте над дитиною, дайте їй попрацювати самостійно. А коли буде потрібна ваша допомога, то без крику, вживаючи слова «не хвилюйся», «ти все вмієш», «давай поміркуємо разом», «згадай, як пояснював учитель», допоможіть дитині.

11. При спілкуванні з дитиною не вживайте умовностей: «Якщо ти будеш добре вчитися, то…»

12. Протягом дня знайдіть півгодини для спілкування з дитиною. У цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

13. У сім’ї має бути єдина тактика спілкування дорослих із дитиною. Коли щось не виходить, порадьтеся із психологом, учителем. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

14. Завжди будьте уважними до стану здоров’я дитини.

15.Знайте, що діти люблять казки,особливо перед сном,або пісню, лагідні слова. Не лінуйтеся зробити це для них.

Казка про синичку

Жила собі маленька синичка. Вона була дуже весела.

Одного разу пташка прокинулася і побачила, що все вкрите снігом. Стало їй дуже сумно, стало холодно.

Позвала вона до себе свою подружку. Пташки стали стрибати по деревах і весело співати .

Почула їхню пісеньку зима і розгнівалась. Покликала вона на допомогу вітрів і мороз.

Намели вони кучугури снігу, заморозили все.

Ні крихти немає у лісі. Там холодно і голодно.

Полетіли синички до села. А там у годівничках і пшоно і сальце. Зраділи вони, поїли і весело заспівали.

Не думала зима, що синичка її не злякається. Вона так розізлилась, що від злості аж заплакала і розтанула.

/Files/images/gif/school10-02-gif.jpg