“Учитесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь.” Тарас Шевченко

"Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої оСВІТИ" наказ МОНУ від 16.04.2018 №367

Зразок заяви про зарахування до закладу освіти

Наказом Департаменту освіти м.Харкова від 28.02.2023 №230 визначено 03 квітня 2023 року датою початку приймання заяв до 1-го класу на 2023/24 навчальний рік. з наказом Департаменту від 28.12.2022 №230 освіти можна ознайомитись за посиланням:

Прийом заяв до першого класу на 2023/2024 навчальний рік здійснюється на сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" за посиланням https://school.isuo.org/ або в закладі освіти.

Першочергово зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Підстави для першочергового зарахування визначені законодавством такі:

- дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документів (які саме документи можуть бути надані — нижче);

- рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти;

- діти співробітників цього закладу освіти;

- діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.

Якщо у школі залишаються вільні місця, після першої хвилі, за результатами жеребкування, зараховуються визначені діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу.

Для того, щоб дитину зарахували до першого класу, один із батьків має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини, заяву про зарахування. Разом із собою потрібно мати такі документи:

- паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

- копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

- оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о;

- документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків. Цей документ подається, якщо дитина претендує на зарахування в заклад, що обслуговує її територію проживання. Якщо дитина претендує на вільні місця в інших закладах освіти, у такому документі потреби немає.

- згода на обробку персональних даних дитини і батьків (заповнюється в закладі)

Планується в 2023/24 навчальному році 2 перших класи. кількість вільних місць станом на 01.05.2023 - 31

Учителі що викладатимуть в перших класах: Жданова О.Ф., Мацко Т.О.

ГОТУЄМОСЯ В ПЕРШОКЛАСНИКИ

/Files/images/2018_19/novini/IMG_20190816_092937.jpg

Шкільне приладдя

Будь ласка, приділіть увагу Наказу МОН України Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

/Files/images/1288079926_120912364_1-D-1288079926.jpg

Довідки за телефоном 7-246-352