/Files/images/psiholog/2016_2017/ps.jpg

Коли діти приходять до школи їх чекає безліч нових ситуацій, нових знайомств, іноді проблем, з якими кожному з них необхідно навчитися справлятись, щоб вирости самостійною гармонійною особистістю, здатною побудувати свій власний життєвий шлях.

Школа стає значною частиною життя дітей на роки і ставлення до людей, що їх оточують, до навчання і до школи взагалі визначає позицію дітей в подальшому, коли вони виберуть свою професію і стануть частиною робочого колективу.

Опинившись в абсолютно новому світі школи, діти, через відсутність досвіду, не завжди знають як реагувати в тій чи іншій ситуації, як поводитися з однолітками та вчителями, як проявити свої здібності.

Під час навчання дітей в молодшій школі їм потрібна батьківська підтримка, участь близької людини. Але батьки не завжди можуть розібратися, що відбувається з дітьми, допомогти їм зміцнити впевненість у собі, навчити корисним навичкам взаємовідносин з іншими людьми.

/Files/images/psiholog/2016_2017/children-banner (1).jpg

Шановні батьки! Намагайтеся бути уважними до дітей, цікавтеся їх шкільним життям, радійте успіхам разом з ними, давайте добрі та виважені поради, сприяйте формуванню власної думки дітей, поважайте їх особливості, робіть їх життя яскравіше та багатогранніше своїми посмішками, обіймами, повчальними життєвими історіями, цінуйте їх поки що маленький світ, щоб вони завжди відчували вашу підтримку.

Зрозуміти, що дитина собою являє, які її переваги, в чому причина її шкільних негараздів дуже важливо.

В цьому може допомогти практичний психолог Оксана Олександрівна Яковенко.

/Files/images/gif/9a9336ad2c04.gif

Шкільний психолог може надати психологічну підтримку у важких ситуаціях, налагодити відносини з дитиною, вирішити навчальні та поведінкові проблеми дитини, а також запропонувати інформацію стосовно вікових закономірностей розвитку дітей.

Звертайтеся особисто з 8 до 12 або електронною поштою oksypsy@gmail.com. І не забувайте, що тільки разом ми зможемо досягти бажаних результатів у навчанні й вихованні дітей. Ми бажаємо, щоб діти відчували себе комфортно в шкільному середовищі, вчилися бути самостійними, домагатися успіхів у житті, тому ми сподіваємося, що наша спільна участь у шкільному житті допоможе нам здійснити це бажання.

/Files/images/psiholog/2016_2017/kids-summer-camps-near-mumbai-pune-main-banner.jpg

Кажуть, що в кожного батька своя правда
але ж це неправда.
Просто кожен батько хоче
щоб його дитина була щасливою.
А ми по роду професії до цього причетні.
І правда у нас загальна,
і правда наша хороша,
вона в тому, щоб сміялися,
росли і розвивалися діти,
і щоб були за них спокійні
всі батьки на світі.
Це дуже просто. Це дуже здорово!
Потрібно тільки дивитися нам
не стільки один на одного,
скільки в одну сторону.

/Files/images/psiholog/2016_2017/i.jpg

Школа була і залишається носієм знань, добра, духовних цінностей свого народу. Наше завдання допомогти батькам усвідомити цінність духовного виховання справжньої особистості яка буде поважати сама себе і з любов’ю, добротою і повагою становитиметься до всіх і всього що її оточує.
Виконуючи ці завдання, ми прагнемо з самого початку перебування дитини в школі створити для неї умови, де б вона почувала себе затишно, хотіла спілкуватися з вчителем, іншими дітьми, йшла в школу з великою охотою і радістю, доброзичливо ставилась до однолітків.

Саме тому ми складаємо «Правила поводження в школі». /Files/images/gif/literacylink.gif

Ці правила складають самі діти на основі того, як би вони хотіли, щоб відносились до них.
1. Відноситись до товаришів треба так, як ти хочеш, щоб відносились до тебе.
2. У кожного є прекрасне ім’я. Звертайтесь до товариша по імені.
3. Коли хочеш перекривити когось – подивись у дзеркало. Не показуй себе таким поганим.
4. Не принижуй нікого, не обзивай. А як би було тобі, якби тебе обізвали.
5. Бережи свої шкільні речі. Чужі речі брати без дозволу не можна.
6. Битися не можна. Бійка – це ознака слабкості, безпорадності.
7. Кожен може вільно висловити свою думку. Поважай думку товариша.
8. Кажи весь час правду і тобі легше буде на душі. Ти не боятимешся, що розкриється неправда.
9. Відповідай за свої вчинки з гідністю. Ти – учень, а це звучить гордо.
10. Кожна людина повинна розвивати такі якості як повага до інших, ввічливість, доброзичливість. Якщо дитина поважає своїх батьків, родичів, то вона з повагою буде ставитися до всіх дорослих. Повага до старших - це національна духовна традиція українського народу.

/Files/images/gif/f3b77260be9743e69a4e6c4e11c8c2fb.jpg

Нормативна база:
  • Конституція України
  • Закон України «Про освіту»
  • Положення про психологічну службу в системі освіти України
  • Нормативні документи МОН України