/Files/images/цзкартинка.jpg

Наказ про затвердження плану основних заходів цивільного захисту в закладі освіти на 2023 рік

Організація безпечного освітнього середовища

Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту міста Харкова на 2023 рік

Звіт про проведення Дня цивільного захисту у 2023 році

11.04.2023 в ХПШ № 171 був проведений День цивільного захисту.

О 9-00 була проведена учбова евакуація працівників школи у небезпечну зону. Відповідальні – заступник директора школи, завгосп.

Класні керівники о 9-00 провели онлайн години спілкування:

- в 1-А, 1-Б класах за темою «Побутова електрика. Надійний помічник чи небезпечний друг?»,

- в 2-А, 2-Б, 2-В класах - «Хай знає дитина кожна – з вогнем жартувати не можна»,

- в 3-А, 3-Б, 3-В класах - «Правила безпеки під час війни»,

- в 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г класах - «Мінна безпека. Ці правила має знати кожен».

Далі учні1-4-х класів переглянули з класними керівниками відео «З чого починається безпека». Також педагоги запропонували учням перегляд навчальних мультфільмів з безпеки життєдіяльності «Корисні підказки». Ще учні прослухали «Інтерактивний урок із мінної безпеки для молодшої школи».