/Files/images/shmo/photo_2022-10-19_23-46-40.jpg

Харківська початкова школа №171 Харківської міської ради працює за програмами:

ПЛАН РОБОТИ ШМО на 2023/2024 навчальний рік

Самоаналіз уроку - зручний спосіб моніторити власний професійний розвиток.

Ти можеш!» — повинен нагадувати вчитель учневі. Він може!» — повинен нагадувати колектив. «Я можу!» — повинен повірити в себе учень. В. Шаталов

/Files/images/shmo/метод 1.jpg

/Files/images/shmo/метод 2.jpg

/Files/images/shmo/метод 3.jpg

/Files/images/sayt/rzne/ge67ythjXCg.jpg

Сучасний урок у початковій школі
Схема самоаналізу уроку

Основною метою керівника і педагогічного колективу школи є створення умов для розвитку потенціалу і самореалізації кожного учня, створення для цього необхідних педагогічних умов - «...дійсної майстерні людей, в якій... розуми учнів осявалися б блиском мудрості, для того, щоб проникати у все явне і сокровенне.» (Я.Коменський «Велика Дидактика» гл.11).

Створи власне електронне портфоліо!

Організація шкільної методичної роботи в ХПШ №171 спрямована на реалізацію методичної теми “Розвиток ключових компетентностей НУШ, як шлях до покращення якості освітнього процесу в початковій школі”.

Члени шкільного методичного об`єднання поставили собі за мету прагнути:

- підвищення педагогічної майстерності, методичного і наукового рівня вчителя, забезпечення рівня кваліфікації педагогічних кадрів, необхідного для успішного розвитку школи;

- впровадження різноманітних форм та методів активізації пізнавальної діяльності школярів, організація самостійної роботи учнів;

- впровадження різних форм методичної роботи: традиційних та інноваційних педагогічних технологій (індивідуальних, групових, колективних)
- забезпечення рівня кваліфікації педагогічних кадрів, необхідний для успішного розвитку школи.