/Files/images/predmet-100.gif

"Не дивина дорогу віднайти, але ніхто не хоче шукати, вчитель своїм шляхом йде та учнів веде – в цьому і важкість, і щастя життя його.» Слова сказані визначним класиком педагогіки Г.С.Сковородою адміністрація школи вважає своїм педагогічним кредо.
Саме долання труднощів разом із малими підопічними і формує майстерність вчителя. Найскладніше навчити того, хто до кінця не усвідомлює наскільки важливо для нього отримати знання. Але велике щастя відчуває вчитель, коли його маленький учень перемагаючи себе, отримує свої перші нагороди – знання."

Дроб`язга Наталя Вікторівна - директор школи з 01.09.2003р., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки ХНПУ ім.Г.С.Сковороди, вчитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель, стаж педагогічної роботи 30 років, досвід адміністративної роботи на посаді директора ХЗОШ №171 20 років.

/Files/images/photo_2022-08-30_14-42-34.jpg

"Найголовнішим вважаю дати дитині простір для творчості, показати їй, що має вона можливості і сили для цього."

Учительська доля не терпить байдужих, Учительська праця майбутньому служить. Учительське серце не прагне спочити. Хай пишуть з великої букви УЧИТЕЛЬ. (Віолетта Дворецька)

Графік прийому громадян Директором школи:

Середа з 15.00 год. - до 17.00 год.

П'ятниця з 10.00.- до 12.00 год.

к.т.7-246-352

"Навчаючи інших ми навчаємося самі." (Сенека)

Олена Євгеніївна Старченко - заступник директора з навчально-виховної роботи, досвідчений вчитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель, досвід педагогічної роботи 41 рік.

Коли дитина знайомиться із культурною спадщиною, вона не залишається байдужою, наслідує приклад, намагається створити свій власний, хай і невміло зроблений, шедевр. Думки і прагнення її націлені на світле і добре – так формується духовна та цілеспрямована особистість.

Маковецька Анастасія Сергіївна- заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів І категорії, досвід педагогічної роботи 8 років.

/Files/photogallery/S19_0248.jpg

"ПИШАЮСЯ ПРОФЕСІЄЮ СВОЄЮ, БО ДИТИНСТВО ПРОЖИВАЮ ЗНОВУ." (В.О. Сухомлинський)
"Дитина - вище творіння Природи і Космосу, і несе в собі їхні риси - могутність і безмежність." (Ш. Амонашвілі)

Графік прийому громадян Заступником директора з навчально-виховної роботи:

Вівторок з 9.00 год. - 13.00 год.

Четвер з 13.00 год. - 16.30 год.

Педагог-організатор Швець Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів, досвід роботи 21 рік.

/Files/images/Scan10007.JPG