ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗОШ №171

/Files/images/vs.jpg /Files/images/anglyska_mova/verbs.jpg

Вивчаємо англійську разом!!!

/Files/images/gif/129308351_b9d594fdf92d.gif

У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність молодих до вивчення мов.

У початковій школі важливо зацікавити учнів у вивченні іноземної мови, викликати позитивне ставлення до предмета, вмотивувати необхідність і значущість володіння іноземною мовою.

І це задача не тільки вчителів а і батьків.

Важливо пам’ятати, що в свої перші дев’ять років діти легко імітують вимову, «усмоктуючи» мовленнєві зразки. Ось чому заучування віршів і пісень, розігрування сценок сприяють створенню умов для успішного вивчення мови.

Перш за все, потрібно пам'ятати, що дитина не терпить ніякого тиску і активно чинить опір йому, на відміну від дорослих, вимушених дотримуватися багатьох правил. Пояснювати дитині, що англійська мова знадобиться у подальшому її діловому житті – справа марна. Вона хоче все тут і зараз. Саме тому процес навчання повинен залишатися творчим. Особлива увага повинна бути приділена ігровим методикам, які дозволяють забезпечувати ситуації успіху кожному учневі. Так як досвід спілкування у школярів молодшого шкільного віку не дуже великий, то на уроках англійської мови в початковій школі вони навчаються не тільки спілкуванню іноземною мовою, але процесу як такому.